Guillaume Musso, ostatnio przeczytane

Cześć Kochani, mam dla Was dzisiaj wpis- recenzje książek, które ostatnio przeczytałam. Wszystkie trzy są jednego autora. Guillaume Musso ostatnimi czasy, dzięki poleceniu kilku moich obserwatorek z Instagrama zawładnął moją biblioteczką. Tajemnica i zaskakujące zakończenie to zdecydowanie wspólna cecha tych książek. Jak zaczniesz, ciężko przerwać.

Zacznę od Apartamentu w Paryżu. Historia dwójki bohaterów, byłej policjantki i dramatopisarza, którzy przez przypadek wynajęli ten sam apartament. Mieszkanie przed śmiercią należało do wybitnego malarza Seana Lorenza. Cała twórczość i życie artysty owiane tajemnicą pochłonęło lokatorów na tyle głęboko, że podjęli śledztwo, dotyczące intrygujących historii, które wkrótce mieli odktyć. Po więcej odsyłam Was do lektury. Zapewniam, że do ostatnich stron pozostałam z pytaniami w głowie. A odpowiedzi na nie były totalnym zaskoczeniem.

Kolejna pozycja Dziewczyna z Brooklynu, thriller połączony z romansem. Bardzo lekko się ją czyta. Główny bohater Raphael miał wkrótce pobrać się z Anną. Do tej pory wszystko układało się idealnie, typowa sielanka. Bohater kierując się wątpliwościami wymusił na Annie wyjawienie sekretu z przeszłości. Anna tuż po tym znika i całkowicie urywa się z nią kontakt. Raphael próbując ją odnaleźć wraz z swoim przyjacielem, emerytowanym policjantem, dowiaduje się coraz bardziej przerażających faktów o swojej narzeczonej. Kim na prawdę jest Anna? Tego dowiecie się czytając książkę.

Ostatnio przeczytana a dokładniej skończyłam ją dwa dni temu, Uratuj mnie. Tą książkę określiłabym jako romans z wątkiem sensacyjnym oraz nutką fantastyki. Juliette i Sam ludzie z dwóch innych światów z bagażem wspomnień zakochują się w sobie bez pamięci. po krótkim czasie spędzonym niemal bez przerwy razem bohaterka musi wracać do Francji. Samolot startuje i dochodzi do katastrofy.. Czy miłość okaże się silniejsza od śmierci? Nie chcę Wam więcej zdradzać dlatego pozostawiam Was z krótkim opisem.

Na koniec mam do Was prośbę szukam innych książek wartych przeczytania moglibyście mi coś polecić? Dodam jeszcze że teraz jestem w trakcie czytania Za zamkniętymi drzwiami B. A. Paris a w kolejce czekają jeszcze inne pozycje Guillaume Musso: Jutro, Central Park, Telefon do Anioła, Ponieważ Cię Kocham i Ta chwila.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.